Mieszkam w zielonej dolinie rzeki Samicy i tutaj w zgodzie z Naturą tworzę swój ogród, uprawiam warzywa, maluję i planuję kolejne zielone podróże. Kocham góry i morze, a najbardziej góry nad morzem:)
Jestem wegetarianką i żyję w rytmie pór roku, nie używam chemii w ogrodzie, nie walczę z kretami. Tutaj jednak piszę nie tylko o ogrodach.