Wyzwanie #projektWARZYWNIK

Astronomiczna wiosna przyjdzie do nas za kilka dni, ale ja mam nieodparte wrażenie, że siedzi w moim ogrodzie od jesieni. Może jakoś ukryta za krzewem forsycji, może za kaliną. Trochę senna, nie do końca skora do wiosennych harców w niby zimowym ogrodzie, ale tez od czasu do czasu dawała znać, że jest w pobliżu.

Nie wiem jak Wy, ale swoje wiosenne prace w ogrodzie zaczynam zawsze od przycięcia krzewów, bylin i ogarnięcia rabat kwiatowych, a zaraz potem zaczynam robić porządki w ogrodzie warzywnym. Marzec to także najlepszy czas na pierwsze wysiewy warzyw. Niektóre z nich spokojnie mogą iść od razu do gruntu i nie, nie trzeba mieć w marcu czynnej szklarni!

A skoro ogród warzywny, to pomyślałam sobie, że czas na małe wyzwanie #projektWARZYWNIK – codziennie od 18 do 22 marca będę wysyłać na Twoją skrzynkę karty pracy z zadaniami i przydatnymi informacjami o tym, jak dobrze zaprojektować warzywnik i cieszyć się plonami od wiosny do późnej jesieni, a nawet zimą skubnąć z ogrodu trochę zielonego. 

Na blogu jest mnóstwo moich doświadczeń z warzywami i warzywnikiem – warto sięgnąć do tych wiadomości i je sobie odświeżyć. Jeżeli jednak chcesz krok po kroku rozpocząć przygodę a warzywnikiem, to nie ma się nad czym zastanawiać – zapisz się i działaj! A już w tym sezonie możesz cieszyć się dorodnym jedzeniem z własnych upraw! 

Warzywa - cukinia
Ogórki

Śledź także koniecznie fanpage bloga Nie tylko o Ogrodach TUTAJ oraz na Instagramie TUTAJ, a jeżeli chcesz otrzymywać materiały mailem, to

WYZWANIE ZAKOŃCZONE – MATERIAŁY NIE SĄ JUŻ DOSTĘPNE

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*