Prima Aprilis!!!

Prima Aprilis!!! 
Śnieżnego Dyngusa!!! 
Takie dziś przyjmijcie życzenia:) Drugi dzień świąt uraczył nas opadami śniegu – sypało że aż „miło” 🙂 Odpaliłam dziś kominek, ale zanim zasiedliśmy przy nim z kawą i ciastem – odstawiliśmy niezłą twórczość ogrodową:):):) Ąby Zajączek nie czuł się samotnie, do pary dostał Kurczaka: 
Kurak nieco dziwaczny – każde oko inne, ale ten pierwszy kwietnia taki jakiś… więc i kurak się dostosował:)
Szalejąc ogrodowo popijałam herbatkę w kubasku w iście „wiosennych” klimatach:
Na nasz skalniak prowadzą urokliwe schodki, wykonane pracowicie przez Połówkę – oto one:
Się kurna gdzieś schowały…
Kiedy w lutym skakałam z radości na widok pierwszych wschodzących krokusów wiedziałam, że do wiosny jeszcze trochę. Ale żeby AŻ TYLE???? Pierwszy inny niż biały kolor w ogrodzie:
Po białych wariacjach przyszedł czas na kawę i ciacho w cieplejszych klimatach…
Smacznego wyjadania poświątecznych smakołyków:)):)
*******
Dziś strasznie rwie Internet. Posta pisałam na trzy razy, a miałam w zanadrzu jeszcze kilka ujęć kuchennych:) Nie wiem, czy COŚ zamarza, czy znów zasypało, czy coś tam jeszcze zima wymyśliła (chyba dlatego, że szydzę z niej dziś troszkę:)), dość że z przyczyn technicznych ciąg dalszy nastąpi wkrótce.
Wszystkiego dobrego po świętach:)

17 komentarzy

  1. Ślicznie wygląda ten krokusik przedzierający się przez warstwe śniegu. Mam nadzieję, że dziś Twój ogród wygląda już całkiem inaczej. Dziękuje za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam.

  2. Zapraszam po odbiór wyróżnienia ode mnie. pozdrowienia

  3. Piękne te wielkanocne bałwanki…ale ta kawa i ciacho najlepsze 😉

  4. W mojej zabawie rocznicowej wylosowałaś książkę. Bardzo proszę o powadnie adresu do wysyłki, która nastąpi ok. 15 kwietnia (moj e-mail egry@gazeta.pl)
    Pozdrawiam

  5. Dorby sposob na odreagowanie:) Też miałam lepić królika ale szmat czasu zajęło mi odśnieżanie:) Zerknij do mnie aby uświadomic sobie ogrom tragedii:)
    Pozdrowienia serdeczne

  6. Superowe te zwierzaki. Mi się wierzyć nie chce, że to już kwiecień przez ta aurę. Oby szybko przyszło ocieplenie. Również wszystkiego dobrego życzę 🙂

  7. Fajne te zwierzaki śniegowo-wiosenne:)))
    Ta pogoda to jakaś abstrakcja jest, nigdy bym w to nie uwierzyła jak bym sama nie zobaczyła!!! Ale dobrze jest, że humorki nam dopisują…a zima ma być do połowy kwietnia, może na weekend majowy z nami zostanie??? ha, ha…

    • No pracowaliśmy przy zwierzakach bardzo dzielnie i zrobiliśmy na ogrodzie niezły bałagan od toczenia śnieżnych kul:)
      Z tym weekendem majowy to nawet sobie nie żartuj…
      Ciągle czekam na więcej zaklęć wiosenno-zimowych:) Losowanie już w piątek!

  8. Taaak, rzeczywiście prima-aprylisowo zrobiło się Polsce tej wiosny ;))) Dzięki za ten wpis, bo mi osobiście ciut brakło ostatnio dystansu do okoliczności przyrody ;)))
    Pozdrawiam!

  9. U nas też duuużo śniegu;) Nawet psy już się zmęczyły zabawą w śniegu;))

    • Znajomy leśnik opowiadał, że zwierzęta w lesie padają z wycieńczenia…nie ma wody, pokarmu. Cała Natura ma już dość tej aury. Ptaki powinny gniazda budować, a tu ciągle białe leci z nieba:(

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*