KONKURSOWE zdjęcia

Dziś przedostatni post konkursowy – poniżej zdjęcia jakie przysłaliście na konkurs „Woda w ogrodzie” organizowany razem z firmą Hydroidea. 
Piękne macie wody w ogrodzie! Każde inne, każde z innymi problemami, każde stworzone w innym celu, z innym charakterem. To Wasze dzieła 🙂 Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie konkursem.
Wszystkie zdjęcia jakie przyszły w regulaminowym czasie (czyli w ciągu ponad dwóch tygodni) wzięły udział w konkursie – opublikowane są na fanpage’u Pracowni  I TAM odbywa się głosowanie. 
TUTAJ jest link do Albumu.
Prośba wielka do Was – oddajecie głosy (lajki lub serduszka) na MAKSYMALNIE 3 RÓŻNE ZDJĘCIA. Bo że trudno wybrać jedno to wiem doskonale 🙂
Regulamin znacie – nagrody, czyli zestawy ekologicznych produktów do pielęgnacji oczek wodnych marki Hydroidea oraz niespodzianka powędrują do autorów dwóch zdjęć które zdobyły najwięcej głosów, zaś trzeciego zwycięzcę wybiorę sama.
 
Głosowanie odbywa się do dzisiaj do północy, więc wszystkie ręce na pokład 🙂

Uczestnikom życzę powodzenia i radości z podglądania wodnego świata. Nagrody są rewelacyjne, a ja osobiście przetestowałam produkty HYDROIDEA – działają i są bezpieczne dla roślin i zwierząt. Polecam każdemu i wiem, że z tego polecenia skorzystało już kilka osób. Ich zadowolenie jest najlepszą reklamą!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*