Wymienię Stary na Nowy:)

Wymienię Stary Rok na Nowy:) 
Wymiana nastąpi przy zastawionym pysznościami stole, w blasku świec, w cieple kominka, przy przyjemnej muzyczce płynącej z mojego ulubionego radia i miłym gaworzeniu do północka przynajmniej, a może i dłużej:) Nie szalejemy. Nie tańczymy. Rozmawiamy. Podsumowujemy. Popijamy winko:) 
Szampan się chłodzi…toast wzniesiemy równo o północy, mam nadzieję „stuknąć” się z Wami wszystkimi i życzyć Wam, aby ten Nowy Rok przyniósł Wam wszystko, czego sobie zażyczycie:) Aby obfitował w kreatywne plany poparte czynami. Aby pozwolił Wam na realizację własnych, śmiałych zamierzeń, aby dał Wam odwagę do zmian na jeszcze lepsze:) Aby pogodził co zwaśnione, scalił co się rozpadło, sypnął Miłością tam, gdzie jej zabrakło. Aby pozwolił Wam dojrzeć to, co w życiu najważniejsze. Aby wraz z jutrzejszym porankiem życie wydało Wam się piękniejsze:) W razie czego w szufladce nocnej szafki znajdziecie Alka-Zelcer:)O ile nie zapomnicie go tam zawczasu schować…:):):) 
Tego Wam życzę w Nowym, 2014 roku!!!
 Bawcie się dziś dobrze:)

19 komentarzy

 1. Pięknie napisane…Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Ondraszo! Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia.

 2. pięknie, pysznie i nastrojowo! wszystkiego naj w Nowym Roku!

 3. Miłości, zdrowia i jak najwięcej uśmiechu w Nowym Roku! Apetycznie na stole… 🙂

 4. Widzę, że przyjęcie ho-ho. Marzy mi się taki Sylwester w przyszłym roku u nas w domu. Ale nie wiem jak to wyjdzie… Na pewno będzie mniej zakręcony niż ten ostatni 😉 ale to już u siebie napiszę.

 5. Szczęścia , miłości, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!
  cieplutko pozdrawiam

 6. No i się wymienił 🙂 Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, realizacji pomysłów, szczęśliwego Nowego Roku!
  Pozdrawiam noworocznie.

 7. Madziu piękne życzenia napisałaś!!! Życzę Ci aby wszystko co napisałaś dla nas też i Tobie się spełniło…
  Kominek widzę skończony i decha cudna też na nim jest:)

  • Gdzie tam skończony:) Decha za nisko, trzeba podnieść i nie jest obudowany-sreberko straszy:) Ale nie mieliśmy już sił ani czasu na zakończenie, a chcieliśmy już mieszkać. Do końca jeszcze daleka droga:) Ściskam serdecznie w Nowym Roku!

 8. A ja przespałam północ, otworzyłam jedno oko na życzenia, dosłownie. I było mi błogo i dobrze, w końcu nie musiałam nigdzie gnać. Wszystkiego dobrego Ondraszo:)

  • Czasami tak mamy:) Jednego sylwka tez poszłam spać, obudzono mnie za kwadrans 12 i nawet nie miałam czasu się przebrać-wyszłam w piżamie życzyć sobie dobrego roku z sąsiadami:) Zdrówka Mnemo i spokoju:)

 9. Wszystkiego dobrego także dla Was;) Dyżuruję cały czas;)))

 10. Też tak lubię pogadać :))))
  Szczęśliwego Nowego Roku ! ! !

 11. Ondraszo, dzięki za piękne i ciepłe życzenia:)) Pięknego wieczoru już nie życzę, bo go już masz. Życzę za to, żeby ten rok był równie piękny jak ten wieczór i żeby życzenia, które nam złożyłaś, spełniły się też i dla ciebie! Dobrego roku!

  • Dobrego! Końcówka roku a raczej początek zaskoczył nas za sprawą Sąsiadów i grono biesiadujących rozmnożyło się cudownie, a plany pościelowe tuż po północku storpedowano skutecznie:)

 12. Oj zatęskniłam za takim domowym, ciepłym biesiadowaniem… roztopiłaś moje serce widokami i pięknymi życzeniami…
  Miło się czyta takie życzenie – dla Ciebie również tego samego w nowym roku!

  A jutro koniecznie Koncert Noworoczny Filharmoników Wiedeńskich…

  • Izabelko na przyszły rok koncert Filharmonii Poznańskiej mam obiecany, będę trzymać za słowo:) Na Wiedeńskich też mam chrapkę, ale tutaj zapewne poczekam trochę dłużej:) Bo takie koncerty tylko life:)
   Ściskam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*